Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymasMiltelinis dažymas skirtas ilgalaikiam ir patikimam medžiagos paviršiaus apsaugojimui ir dekoravimui. Padengimo būdas labai skiriasi nuo tradicinio (šlapio) dažymo. Sausi, įelektrinti milteliai užpurškiami ant dažomo ruošinio, todėl gerai padengia paviršių ir ant jo laikosi. Tada ruošinys patenka į specialią dažymo kamerą, kur įkaista iki dažų lydymosi temperatūros. Čia dažai išsilieja ir sukietėja.

UAB „Autosabina metal“ atliekamas metalo gaminių miltelinis dažymas, pagal kliento pasirinktą spalvą iš RAL spalvų paletės. Maksimalūs dažomų gaminių išmatavimai yra 3000x1700x1200 mm, o maksimalus vieno gaminio svoris – 400kg.

Privalumai

Miltelinio dažymo technologija turi daug privalumų: patvarumas, atsparumas mechaniniam poveikiui, atsparumas agresyvioms klimato bei aplinkos sąlygoms, korozijai, estetinis gaminio išbaigtumas. Šių privalumų teikiama nauda ypač aktuali baldų, įvairių prietaisų, langų gamintojams.

Atliekami darbai yra kokybiški ir greiti, todėl atliktų užsakymų kokybę garantuojame, o darbus įvykdome pagal sutartus terminus.