Miltelinis dažymas | UAB AUTOSABINA METAL

Miltelinis dažymas

Miltelinio dažymo technologija turi daug privalumų: patvarumas, atsparumas mechaniniam poveikiui, atsparumas agresyvioms klimato bei aplinkos sąlygoms, korozijai, estetinis gaminio išbaigtumas. Šių privalumų teikiama nauda ypač aktuali baldų, įvairių prietaisų, langų gamintojams.

Atliekami darbai yra kokybiški ir greiti, todėl atliktų užsakymų kokybę garantuojame, o darbus įvykdome pagal sutartus terminus.

Miltelinio dažymo procesas

Miltelinio dažymas labai skiriasi nuo tradicinio (šlapio) dažymo. Sausi, įelektrinti milteliai užpurškiami ant dažomo ruošinio, todėl gerai padengia paviršių ir ant jo laikosi. Po to ruošinys patenka į specialią kaitinimo kamerą, kurioje milteliai įkaista iki jų lydymosi temperatūros – paprastai apie 180 – 200 °C. Išsilydę dažai užpildo smulkius tarpus ir pasiskirsto paviršiuje. Išėmus gaminius iš kaitinimo kameros jie yra paliekami atvėsti. Paprastai visas procesas, nuo padengimo iki  atvėsimo, užtrunka apie 1 – 2 valandas.
 

Dažomų gaminių matmenys

Ilgis3000 mm
Plotis1200 mm
Aukštis1700 mm
 
Didžiausias galimas dažomo gaminio svoris yra 400 kg.

Dažymo spalvos

Dažome plieną ir aliuminį įvairiomis spalvomis pagal RAL paletę. Nudažytų gaminių paviršius gali būti įvairių tipų, tai yra gali būti blizgus, matinis, su struktūra.